Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 17 marca 2026 04:01
Reklama

Zlekceważył zakaz i stanie przed sądem

Nie powinien w ogóle siadać za kierownicą. Zlekceważył jednak zakaz. Teraz ma problemy, a konsekwencje swojej lekkomyślnej decyzji odczuje bardzo boleśnie w związku z zaostrzonymi przepisami.
Zlekceważył zakaz i stanie przed sądem

Autor: Fot. Policja

-Funkcjonariusze z tamtejszego komisariatu podczas kontroli drogowej pojazdu osobowego marki Ford ujawnili, że 35-letni kierujący, mieszkaniec powiatu gryfińskiego, posiada cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami - informuje igryfino młodszy aspirant Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Do zatrzymania doszło 9 stycznia 2022 r. ok. godz. 22:50 w Chojnie na ul. Kościuszki.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Colombo 10.01.2022 23:59
Należało mu się.

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: serwiwalowiecTreść komentarza: Zastanawiam się, jak długo tam przebywał. Przetrwanie w lesie wymaga ogromnej logistyki – jedzenie, woda, ogień. Ktoś musiał mu pomagać albo regularnie musiał wychodzić do cywilizacji.Data dodania komentarza: 16.03.2026, 18:35Źródło komentarza: Chciał się ukryć w objęciach naturyAutor komentarza: zonkTreść komentarza: Pewnie myślał, że jest w jakimś filmie o Rambo, a tu zonk!Data dodania komentarza: 16.03.2026, 18:32Źródło komentarza: Chciał się ukryć w objęciach naturyAutor komentarza: TrusiaTreść komentarza: Myślał, że w głębi lasu stanie się nieuchwytny, a natura ukryje jego mroczną przeszłość. Nie przewidział jednak jednego – determinacji funkcjonariuszy, którzy nie odpuścili ani na krok. Ta obława przypominała scenariusz filmu akcji, w którym finał nastąpił wśród drzew i mchu.Data dodania komentarza: 16.03.2026, 18:18Źródło komentarza: Chciał się ukryć w objęciach naturyAutor komentarza: gawędziarz moryńskiTreść komentarza: Mógł zrobić jak moryński Rak w legendzie: z trzciny zrobić rurkę i zanurkować.Data dodania komentarza: 16.03.2026, 16:25Źródło komentarza: Chciał się ukryć w objęciach naturyAutor komentarza: wetoTreść komentarza: Skoda i 1,8 promila... Brak słów na taką głupotę.Data dodania komentarza: 16.03.2026, 13:44Źródło komentarza: Skrajna nieodpowiedzialność w Cedyni – 46-latek prowadził Skodę mając niemal dwa promileAutor komentarza: :_(Treść komentarza: Szkoda ludzi.Data dodania komentarza: 16.03.2026, 12:57Źródło komentarza: W sprawie awarii sieci wodociągowej burmistrz odpowiada na list mieszkanki
Reklama
Reklama