Zaniedbania na cmentarzu. Potrzebna interwencja [list czytelnika]

  • 26.07.2022, 01:03
Zaniedbania na cmentarzu. Potrzebna interwencja [list czytelnika] Fot. czytelnik
Chciałbym poruszyć temat cedyńskiego cmentarza, który jest zaniedbany przez gminę oraz Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. Drzewa ścięte około 3 miesiące temu leżą do dnia dzisiejszego. Trawa i chwasty w niektórych miejscach sięgają pasa – zwraca uwagę nasz czytelnik.

- Wygląda to tak, jak na zdjęciach, które przysyłam do redakcji. Opłaty za postawienie pomnika lub otwarcie bramy są pobierane, a nie widać, by osoby odpowiedzialne za opiekę nad tym miejscem wzięły się do roboty – dodaje mieszkaniec gminy Cedynia.

_

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Anna
Anna 04.08.2022, 12:32
Jeżeli w ZGKIM pracowałby 50 osób to wszystko było by pod linijkę. Teraz pracuje tam kilka osób i niestety wszędzie być nie mogą. Są rzeczy ważne i ważniejsze.
_
cedyniak stary 28.07.2022, 00:27
Każdy powinien sam przy grobie swoich bliskich.
Swojak
Swojak 28.07.2022, 13:49
Tu nie chodzi o groby bliskich ,bo normalne że każdy o swoje dba ,tu chodzi o ogół jaki syf na cmentarzu jest ,kiedy znikną wkoncu te ścięte drzewa ,w bramkę koło ołtarza ledwo się wchodzi trzeba uważać .
Chwasty rosną po pas,a z resztą jeden wielki burdel jest
Rymsza Gienek
Rymsza Gienek 26.07.2022, 14:09
Nazekali na Fiolka i Niedźwiedzkiego że do bani kierownicy komunałki ,ale było na cmentarzu czysto ,trawa skoszona ,a odkąd przejął obowiązki Zenek B .no niestety wszystko wola pomstę do nieba ! Takiego syfu niebyli za poprzedników,dla niego najważniejsze że kasa się zgadza reszta to h...
Lewe ręce do roboty .
Mało tego jeszcze jeden nygus tam jest Krzyś ten to nie wie chyba po co zyje lelum polelum 😡

Pozostałe