Elementy odblaskowe mogą uratować życie

  • 27.09.2019, 23:03
Elementy odblaskowe mogą uratować życie
-Funkcjonariusze Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie wraz z funkcjonariuszami Straży Miejskiej przeprowadzili działania o charakterze profilaktycznym w rejonach szkół. Działania profilaktyczne skierowany były do grupy pieszych uczestników ruchu drogowego przed rozpoczęciem sezonu jesienno-zimowego - informuje Jakub Kuźmowicz, asystent do spraw prasowo-informacyjnych Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

Ta akcja, jak i akcja dotycząca prędkości realizowana jest ramach projektu EDWARD.

-Działania mają na celu, by każdy uczestnik ruchu drogowego poczuł się częścią projektu EDWARD i swoim zachowaniem oraz postępowaniem, choć w minimalnym stopniu, przyczynił się do poprawy bezpieczeństwa na drogach - przekonuje informuje Jakub Kuźmowicz, asystent do spraw prasowo-informacyjnych Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

Projekt Edward (European Day Without Road Death) – Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach – to działania organizowane pod patronatem Europejskiej Organizacji Policji Ruchu Drogowego TISPOL od 2016 roku. Ideą przewodnią projektu jest „wizja zero” - zero ofiar śmiertelnych wypadków drogowych w tym dniu na drogach Europy.

_

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe