Gabriela Kotowicz straci stanowisko wiceburmistrza?

  • 29.09.2019, 21:46
Gabriela Kotowicz straci stanowisko wiceburmistrza?
-Przyszedłem do urzędu załatwić sprawę, ale nie zastałem ani burmistrza, ani zastępcy, ani sekretarz. Żadnej z osób decyzyjnych nie było i sprawy nie załatwiłem. Pytam: za co my im płacimy?! – skarży się czytelnik. –Słyszałem, że burmistrz zamierza przenieść w urzędzie na niższe stanowiska dwie osoby. Może stąd ten bałagan? – mówi nam jeden z radnych.

Kilka dni temu redakcja igryfino wysłało zapytanie do burmistrza Andrzeja Salwy

Czy prawdą jest, że dwie osoby z Pańskiego otoczenia mają zostać zdegradowane na niższe stanowiska? Chodzi o stanowisko wiceburmistrza i sekretarz. Jeśli tak, to kiedy ma to nastąpić?

Kto podejmuje decyzje w Urzędzie Miejskim w Mieszkowicach, gdy wiceburmistrz jest na urlopie, sekretarz na zwolnieniu lekarskim, a Pan ze skarbnik przebywacie na akcji malowania krzyży w Starych Łysogórkach?

Burmistrz Salwa nabrał jednak wody w usta. Źródła zbliżone do burmistrza mówią, że stanowiska wiceburmistrz ma zostać pozbawiona Gabriela Kotowicz. Funkcję sekretarza ma przestać pełnić Teresa Hryniewicz. Podobno ma ją zastąpić Gabriela Kotowicz.

Obu pań nie można było ostatnio zastać w Urzędzie Miejskim. Nasz czytelnik skarży się, że nie mógł także swojej sprawy omówić z burmistrzem. Na nasze zapytanie także czekamy od dobrych kilku dni.

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

podsumowanie
podsumowanie 30.09.2019, 12:25
Kolejny rok Kotowicz zalicza zjazd w dół. I to jak najbardziej zasłużony. Nie ma miejsca w polityce na leniwe i zarozumiae baby
zus
zus 30.09.2019, 11:16
Jak tam na wycieczce w Portugalii było?
korektor
korektor 30.09.2019, 09:35
Jeżdżenie na delegacje to nie jest to co najbardziej lubią pracodawcy.
B
B 30.09.2019, 00:45
Ja słyszałam że dwie poszły na zwolnienie.
Kapusta
Kapusta 29.09.2019, 22:57
Wreszcie się poznali co z niej za ZIÓŁKO :)

Pozostałe