Gabriela Kotowicz jest niekompetentna jako wiceburmistrz - ocenia sołtys

  • 17.11.2019, 17:21
Gabriela Kotowicz jest niekompetentna jako wiceburmistrz - ocenia sołtys
-Przepływu informacji nie ma żadnej. Jak się idzie czasami do pani wiceburmistrz, to słyszę tak: "Przepraszam, nie wiem. Ja się tym nie zajmuję". Jeżeli nie chcecie pracować, zwolnijcie się. Może ktoś przyjdzie bardziej kompetentny i zacznie z nami pracować? - tak na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Mieszkowicach 7 listopada 2019 r. o wiceburmistrz Gabrieli Kotowicz mówiła sołtys sołectwa Kurzycko Izabela Kreft.

-"Przepraszam, nie wiem. Ja się tym nie zajmuję". I to nie jest pierwsza sprawa - słyszę od pani wiceburmistrz. A osoby, które naprawdę pracują i starają się tutaj coś zrobić, odsuwani są na bok albo zwalniani. Miałam niejedną taką sytuację, że przyszłam i nie mogłam załatwić sprawy, bo ten się z tym nie odzywa, ten tamtej nie lubi. Przepływu informacji nie ma żadnej. Dlaczego my jako sołtysi mamy cierpieć?! Nie możemy danej sprawy pchnąć dalej, bo bez przerwy czegoś brakuje albo – co sama widziałam - jedna pani drugiej pani pisze coś ołówkiem i kładzie jej kartkę, bo się z nią nie odzywa. To ja mam wpaść do gminy i zwołać wszystkich do jednego pokoju (bo nie będę biegała z góry na dół z pokoju do pokoju), bo są telefony i możemy się spotkać w jednym pomieszczeniu?! Ktoś ze mnie nie będzie wariata robił, bo ta pani mówi to, ta pani mówi coś innego, a się nie lubią i nikt do siebie się nie odzywa. Jeżeli nie chcecie pracować, zwolnijcie się. Może ktoś przyjdzie bardziej kompetentny i zacznie z nami pracować? - mówiła na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Mieszkowicach sołtys sołectwa Kurzycko Izabela Kreft.

-Jeżeli ja mam coś do załatwienia w gminie, to idę do pani sekretarz – poradziła radna Maria Skowrońska.

-Ale tu nie chodzi o panią sekretarz Teresę Hryniewicz. Ja się właśnie boję, że jak nam pani sekretarz zabraknie, to co za rozpierducha będzie się tutaj działa?! Jestem szczera i co mam w sercu, to mam na języku. Powiedziałam: płakałam raz – po dożynkach, po sołtysach, po niektórych radnych i pracownikach gminy. Więcej nie będę! Więcej naprawdę nie będę! Jeżeli ktoś będzie płakał, to już na pewno nie ja - zapowiedziała sołtys Kurzycka.

 

W sesji 07.11.2019 r. uczestniczyli m.in. burmistrz Mieszkowic Andrzej Salwa, sekretarz Teresa Hryniewicz i skarbnik Bożena Misiewicz. Zastępca burmistrza Gabriela Kotowicz nie była obecna podczas obrad.

 

Fragment sesji, na której została oceniona m.in. wiceburmistrz Gabriela Kotowicz, można obejrzeć od 3. godziny i 23. minuty obrad:

http://mieszkowice.tv-polska.eu/film/477155-sesja-nr-ix-2019-rady-miejskiej-w-mieszkowicach

_

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

niech pani idzie już do sklepu
niech pani idzie już do sklepu 20.11.2019, 21:37
Jak ktoś ci powie że jesteś osłem , nie rób sobie nic z tego
Jak ktoś inny ci powie że jesteś osłem , też nie rób sobie nic z tego
Jak kolejna osoba powie ci że jesteś osłem , to idź do sklepu i kup sobie siodło ...
senior
senior 18.11.2019, 20:30
Pani Kotowicz winy to trzeba poszukać w sobie. Jeśli źle panią oceniają nie tylko w Cedyni ale i w Mieszkowicach to znaczy że to z panią jest coś nie tak.
juniorka
juniorka 18.11.2019, 18:04
No proszę głos zabierają złośliwcy, zazdrośnice ,sfrustrowane i obłudne damulki , które za kadencji burmistrz Kotowicz nie dostały tego na co liczyły. Wstyd .
mieszkanka gm. Cedynia
mieszkanka gm. Cedynia 18.11.2019, 18:12
Skąd wiesz niby jakie damulki? Ja podobnie jak pani sołtys z Mieszkowic też swoje wypłakałam. I też jak pani sołtys z Mieszkowic nie mam zamiaru płakać kolejny raz przez panią G. Kotowicz.
seniorka
seniorka 18.11.2019, 14:23
Najwyraźniej w Mieszkowicach tez dała się poznać z najgorszej strony.
sorbet
sorbet 17.11.2019, 19:56
Poznali się na niej. Lepiej późno niż wcale.
a fee
a fee 17.11.2019, 18:52
Kotowiczka sfrustrowana po przegranej w Cedyni to teraz męczy mieszkańców gminy Mieszkowice.
Zocha
Zocha 17.11.2019, 18:21
Jako burmistrz Cedyni była niekompetentna i leniowa, w Urzędzie trudno było ją zastać.
zebra
zebra 17.11.2019, 18:18
Kotowicz to nigdy się nie nadawała, ani zdolności, ani umiejętności, ani przykładania się do roboty.

Pozostałe