SP2 w Chojnie zdobyła tytuł Szkoły Uczącej Się [FOTO, WIDEO]

  • 26.11.2019, 20:01
SP2 w Chojnie zdobyła tytuł Szkoły Uczącej Się [FOTO, WIDEO]
Cztery lata ciężkiej, aczkolwiek satysfakcjonującej pracy przyniosły wspaniały owoc – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Chojnie zdobyła wyjątkowy tytuł Szkoły Uczącej Się – certyfikat jakości nauczania i uczenia się uczniów. Praca społeczności szkolnej, która pozwoliła na zdobycie tak cennego tytułu, koncentrowała się na pogłębianiu rozumienia oceniania kształtującego poprzez pracę ze strategiami OK i wprowadzanie podstawowych praktyk profesjonalnej pracy nauczycieli.

Ważny dla wszystkich dzień rozpoczął się dzisiaj 26 listopada 2019 r. od panelu koleżeńskiego, czyli obserwacji i dokładnego omówienia fragmentów kilku prowadzonych w szkole lekcji. Do udziału w panelu zaproszeni zostali dyrektorzy i nauczyciele z wielu szkół w województwie.

Następnie w obecności gości, czyli przedstawicieli lokalnych władz, instytucji, organizacji i stowarzyszeń podsumowano dokonania szkoły w trakcie kilkuletniego uczestnictwa w Całościowym Rozwoju Szkół, dyskutowano o czynnikach pomagających w uczeniu się, by wreszcie dokonać oficjalnego wręczenia tytułu Szkoły Uczącej Się.

Społeczność SP2 w Chojnie czuje się niezwykle dumna z otrzymania tego zaszczytnego tytułu, gdyż stanowi on wyjątkową i wspaniałą formę docenienia wysiłków wszystkich związanych z procesem uczenia się.

 

Zapraszamy do obejrzenia dwóch krótkich filmików przedstawiających uczniowskie występy z okazji otrzymania tutułu Szkoły Uczącej Się:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

_

Zdjęcia (37)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Katarzyna
Katarzyna 01.12.2019, 15:27
A nauczycielkom to wypada chodzi w miniòwkach?
Jacek
Jacek 01.12.2019, 16:04
To zalezy jakie ma nogi.
profesor
profesor 26.11.2019, 21:16
Brawo Wy!
Rodzic
Rodzic 26.11.2019, 22:13
Ta szkoła jest po prostu fascynujonca

Pozostałe