Osierocił troje dzieci

  • 28.11.2019, 20:53
Osierocił troje dzieci
Do tragicznego zdarzenia doszło dziś wieczorem na placu Wolności w Cedyni. Nagle żle poczuł się jeden z mieszkańców Cedyni. Wezwano pogotowie ratunkowe. Stan mężczyzny był jednak tak poważny, że zdecydowano się zadysponowac śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Lądowanie helikoptera oświetlała i zabezpieczała Ochotnicza Straż Pożarna. Ratownicy długo reanimowali mężczynę. Jednak 46-latka nie udało się uratować. Mężczna zmarł wieczorem 28 listopada 2019 r. Osierocił troje dzieci. 

 

Rodzinie Zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia.

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

też gastronom
też gastronom 29.11.2019, 12:37
Zmarł za młodo, stanowczo za młodo.
 Ktos
Ktos 29.11.2019, 12:25
Drogi panie co obrazasz Anonima. Stuknij sie w łeb. Nie przyszło ci do łba ze anonim to rodzina zmarłego?. Zajmij sie panem Lewandowskim. A od naszej tragedi sie odwal. Moze jeszcze film ludzie nakrecicie?.
Gośka K.
Gośka K. 29.11.2019, 12:47
Ten kto ma żałobę nie zajmuje się takimi pierdołami kto co ma zamieszczać na Facebooku. Widocznie to inna frustratka życiowa.
mieszkanka
mieszkanka 29.11.2019, 09:40
Smutne jest też to niestety mieszkamy daleko od szpitala i zanim do człowieka dojadą to już można umrzeć bo jest za późno....
Anonim
Anonim 29.11.2019, 08:11
Udostępnienia? I jeszcze znicze na fejsbuniu... polecam wam ludzie zajac sie wlasnym zyciem. To ten Pawel? A jakie nazwisko? Do wszystkich wielce zainteresowanych i glodnych sensacji! Mam nadzieje ze gdy odejdzie ktos z waszej rodziny cala spolecznosc wejdzie wam do domu zacznie pstrykac foty, palic na fejsie wirtualne znicze na czesc zmarłego i udostepniac cudowny opis o tym ze zmarl czlonek waszej rodziny! W dziejszych czasach nawet kondolecje sklada sie juz przez internet... wstyd.
do anonimu co spod kamienia wypełzł
do anonimu co spod kamienia wypełzł 29.11.2019, 08:57
Anonimie stuknij się w ten swój głupi łeb. Piszesz, żeby zająć się swoim życiem, a sam dyktujesz co mają robić inni. Hipokryto! A co by było gdyby ciocia miała wąsy i pstryknęła ci fotę? To idiotyczne

Nazwisko po śmierci nie jest tajemnicą, Zaraz ukaże się klepsydra i wszyscy zainteresowani przeczytają. Nagrobki i z nazwiskami nawet zdjęciami na cmentarzu tez nie są tajemnicą.

Myślenie wyraźnie sprawia ci trudności. Wstyd, to powinno być ci za swoją głupotę.Jak
nie wiesz, że dziś kondolencje składa się również przez telefon, internet, to się nie wypowiadaj, bo po prostu pokazujesz jakim jesteś prymitywnym człowiekiem. Idź pod kamień skąd wypełzłeś.
Anonim
Anonim 29.11.2019, 09:57
Glupi leb mozesz miec Ty. Obrazasz mnie bo poczules/as sie poruszony moja wiadomoscia? Moze sam udostepiniles/as artykul ledwo co znajac tego czlowieka? Mowiliscie sobie chociaz czesc na ulicy? Moze czesc rodziny jeszcze nic nie wiedziala, a dowie sie o tym od wszystkich wielece zainteresowanych? Dodatkowo co innego jest szczerze wspolczuc, zadzwonić bezpośrednio do rodziny a co innego wstawiac znicz na fejsie. Idz prymitywie zaparzyć sobie kawe i zjesc snicersa bo zdecydowanie poniosly Cie emocje. To moja pierwsza i ostatnia odpowiedz na Twoja wiadomosc. Zycze wszyskiego dobrego i dlugiego zywota.
do anonimu co spod kamienia wypełzł
do anonimu co spod kamienia wypełzł 29.11.2019, 10:33
Jeśli obraża cię pokazanie twojej głupoty to trudno. To, że nie rozumiesz rzeczywistości to fakt, który potwierdzasz po raz wtóry. Nie odnosisz się do moich argumentów, tylko brniesz w swoje prymitywne pojmowanie motywacji innych. Podejrzewam, że to może zdradzać jedynie twoje kompleksy i nieudane życie.

Ten twój kolejny wątek, że nie mogę udostępniać na FB informacji o osobie, której nie mówię cześć jest absurdalny. Wyobraź sobie, że np. jako kibic piłki nożnej udostępniam też info o Robercie Lewandowskim. A nie dzwonię do niego, nie mówię mu cześć na ulicy, nie znam jego rodziny (poza żoną, którą znają chyba wszyscy kibice)? I też mi zabronisz?

I co, rozumiesz teraz mechanizmy w internecie, z których sama też korzystasz choćby tu, czy jeszcze nie dotarło do tej mózgownicy? Pomyśl trochę, to naprawdę nie boli.

Tobie na koniec nic nie życzę, bo z takimi prymitywami nie chcę mieć nic wspólnego.
Tsjshhd
Tsjshhd 29.11.2019, 00:44
Jakim to trzeba byc bydlakiem , by czyjeś tragedię pchać w media!!
do prymitywa
do prymitywa 29.11.2019, 08:59
Jakim trzeba być debilem aby coś takiego napisać. Przecież w mediach prawie same takie rzeczy są. A jak ci nei odpowiada to nie oglądaj i nie czytaj.
Strażak
Strażak 29.11.2019, 13:52
Gorszym debilem jest ten co siedział na *** straży a później robił zdjecia .
Były strażak a taka gnida ...
były ministrant
były ministrant 29.11.2019, 17:32
Twierdzisz, że kto nie jest już w straży to jest gnidą? Dziwna moralność. Ja bym radził gnid poszukać wśród swoich, bo może belkę w cudzym oku widzisz, a belki w swoim nie. Były strażak jak każdy inny ma prawo robić zdjęcia to i zrobił a tobie nic do tego. I jeśli piszesz o jakiś deficytach rozwojowych typu debilizm, to poszukuj ich raczej u siebie.
kolega
kolega 28.11.2019, 23:22
Spoczywaj w pokoju. Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich
Kamyk
Kamyk 28.11.2019, 23:15
Zawsze trzeba byc pojednanym z Bogiem i ludźmi, bo przejście do życia wiecznego może nastąpić za chwilę.
Sark
Sark 28.11.2019, 23:12
To ten kucharz z Osinowa?
Jula
Jula 29.11.2019, 22:36
niestety...
Lolo
Lolo 28.11.2019, 23:10
Co to za pawel jakie nazwisko
Ktoś
Ktoś 28.11.2019, 22:42
Paweł nie ma 46 lat i 3 dzieci
Przyjaciel
Przyjaciel 28.11.2019, 22:50
43 lata
Ma trójkę dzieci
Chłop
Chłop 28.11.2019, 22:35
Z czyjejs tragedi rodzinnej sensacji szukają i udostępniają Masakra !!!!
wujek dobra rada
wujek dobra rada 29.11.2019, 00:16
Slawinski przestań te prymitywne komentarze umieszczać.
załamka
załamka 29.11.2019, 09:01
To jest dopiero tragedia żeby konkurencja wypisywała głupoty wykorzystując cudzą śmierć.
Dżin
Dżin 28.11.2019, 21:53
Czy rodzinna tragedia zawsze musi być opisywana na lokalnych portalach informacyjnych. Nie róbcie sensacji z czyjejś tragedii. Stała się przykra rzecz dla rodziny po co to naglasniać.
waza
waza 28.11.2019, 23:11
Dżin, po prostu nie rozumiesz słów, których używasz. To nie jest żadna sensacja (sprawdź w słowniku jak nie wierzysz). To jest fakt. Ucierpiał człowiek, rodzina... ale nie tylko. W akcji uczestniczyli ratownicy, znajomi, dstrażacy. I to jest nasza wspólna sprawa.
Cedynia
Cedynia 28.11.2019, 21:59
Dokładnie nie wiem czyjąś tragedię opisywać a ludzie sensacji szukają i udostępniają Masakra !!!!
z Chojny
z Chojny 28.11.2019, 21:21
Czy to Paweł?
Ja