Spadł ze skarpy

  • 10.12.2019, 23:52
Spadł ze skarpy
Od późnych godzin popołudniowych panują trudne warunki na drogach regionu. - Jest bardzo ślisko. Jezdnie są białe, pokrywa je szadź. Trzeba bardzo uważać, by nie wpaść w poślizg - mówią nam kierowcy. Niestety, dzisiaj wieczorem nieszczęśliwie zakończyła się podróż dla prowadzącego auto na drodze wojewódzkiej nr 124 za Cedynią w kierunku Osinowa Dolnego.

Kierowca na śliskiej nawierzchni stracił panowanie nad kierownicą. Samochód wypadł z drogi i stoczył się z dość wysokiej skarpy.

W wypadku poszkodawana został jedna osoba. Przetransportowano ją karetką pogotowia do szpitala.

Na miejsce zdarzenia przyjechali policjanci oraz strażacy z jednostki OSP Cedynia.

Do wypadku doszło 10 grudnia 2019 r. po godz. 22.

 

Kierowcy, uważajcie na drodze. Jest bardzo ślisko!

_

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

SHADRAP
SHADRAP 17.12.2019, 05:05
Mam pytanie czy nabór na SSR odbył się w DPSie ? Nie obrażając nikogo pędzić w bez rozumu bo dostali cynk że jakaś łódż się woduje kłuso;i chcieli złapać na GORĄCYM - okazuje że to łódż PSR .Proszę zmienić informatorów. Głupi dał cynk a głupszy popędził narażając SSR na straty finansowe i pośmiewisko .
Wrózbita Maciej
Wrózbita Maciej 17.12.2019, 17:16
Nabór do SSR odbywał się w ten sam sposób, co do ICH "koła".
zewa
zewa 17.12.2019, 19:31
Ktoś powinien nad tym zapanowac bo to marnowanie publicznego grosza.
end
end 17.12.2019, 10:15
A jednak obrażasz!
GWZM
GWZM 17.12.2019, 11:37
A ty odwracasz uwagę od problemu!
OBSERWATOR
OBSERWATOR 14.12.2019, 02:02
Bardzo ambitni strażnicy z parciem na stołek i ikarierę - koledzy tych ambitnych na żywca cały sierpień tłukli ryby prądem cdn.......
CDN
CDN 14.12.2019, 02:19
A oby nie zmyślasz?
OBSERWATOR
OBSERWATOR 14.12.2019, 03:27
NIE Mało tego było zgłaszane to ten na urlopie ten poza zasięgiem ten nie odbiera ale gnać autem jak do pożaru mało kół nie urywając wlepiać mandaty i szczycić się tym [ czemu teraz się nie szvzycą że auto rozbite drugi raz Konsekwencje prawne wyciągnąć za pierwszy raz i drugi .
rybaczówka
rybaczówka 13.12.2019, 01:08
To tylko pogratulować ciężkiej nogi!
LOL
LOL 12.12.2019, 01:40
Zgadza się auto SSR rozbite drugi raz tylko czemu za pierwszym razem sprawę zamieciono pod tzw.dywan nikt nic nie wie czeski film a kierrwca w zakręt wchodził ok.110 km na godz. Pędzą aby łapać tych co nie trzeba ale jak ryby tłuczono prądem jakoś nie było kontroli ani z lądu ani z wody-bardzo interesujace dlac/zego///?????Ciekawe co na to prezes PZW komendant SSR czy znów nie będzie konsekwencji ?????
Wróżbita Maciej
Wróżbita Maciej 13.12.2019, 19:16
W rodzinie nic nie ginie, jak napisał(a)" miotła "jest jedynie, zamiatane pod dywan. Co zrobi prezes PZW? Czy zamiecie czy wymiecie. 👍
Oceńcie sami. W SSR są tak chorobliwie ambitne osoby, że nic ich nie powstrzyma, nawet ten wypadek.
"C'est le commencement de la fin"
cdn.
mietła
mietła 13.12.2019, 14:48
Teraz też zamiotą!
Dirk
Dirk 12.12.2019, 17:33
O nie swoje się nie dba.
Szklana kula
Szklana kula 11.12.2019, 13:49
Wróżbito Macieju poprzedni dowódca wojsk SSR poleciał dlatego, że KRYŁ - tylko nie CO a KOGO.

Wróżbita Maciej
Wróżbita Maciej 13.12.2019, 20:58
Szklana kulo- a ty? Zadaj to pytanie sobie, kogo i co. Jesteś hipokrytą. Wiem.
Kapral
Kapral 11.12.2019, 15:54
Nazywasz SSR wojskiem? Nie hańb żołnierza polskiego bo daaaleko wam do Nich.
królewska ryba
królewska ryba 11.12.2019, 23:09
Rybie Wojsko!
Wróżbita Maciej
Wróżbita Maciej 11.12.2019, 09:19
SSR oczywiście. Nie potrafią łapać kłusoli tylko ścigają zwykłych wędkarzy a jak już złapią kogoś na gorącym uczynku to tylko dla tego, że dostają cynk. Sami z siebie potrafią tylko jedno, ale o tym innym razem 😉 Poraz kolejny zniszczyli auto. Czy komendant SSR poda się do dymisji 😜
Adres IP
Adres IP 11.12.2019, 09:39
Stróżu przestań :) szlaban podnoś
szarłap
szarłap 11.12.2019, 07:58
Nie zdjał odpowiednio szybko nogi z gazu.
Arista
Arista 11.12.2019, 07:00
A to Polak był czy Niemiec?
Amcia
Amcia 11.12.2019, 08:32
To pierwsze.

Pozostałe