Kacperek Gorzelańczyk potrzebuje naszego wsparcia w walce o zdrowie

  • 12.02.2021, 20:54
Kacperek Gorzelańczyk potrzebuje naszego wsparcia w walce o zdrowie
Kacperek jest już ponad rok w naszej rodzinie. Urodził się 31 stycznia 2020 r. - mówi nam Anna Klimas z Cedyni. -U Kacpra podczas pobytu w szpitalu na oddziale neurologii dziecięcej po wnikliwych badaniach oraz po symptomach lekarze stwierdzili, że jest podejrzenie rzadkiej choroby rdzeniowego zaniku mięśni. Wszystkie materiały genetyczne zostały pobrane i wysłane do badań i czekamy na diagnozę, która zdaniem lekarzy przyjdzie potwierdzona. Czekając na wynik skierowani zostaliśmy na rehabilitację, gdzie przy pierwszej wizycie fizjoterapeuta zauważył u Kacperka znaczne zmiany w wyglądzie jego ciała oraz klatki piersiowej. Ustalił codzienne rehabilitacje, które przekraczają nasz budżet - wyznają Paulina i Michał Gorzelańczykowie, rodzice chłopczyka.

Kacperek Gorzelańczyk 31 stycznia 2021 r. skończył roczek. Ze względu na to, że synek nie rusza nogami, rękoma, jego kręgosłup jest wiotki oraz nie potrafi już utrzymać sztywno główki, potrzebny będzie drogi dla nas specjalistyczny sprzęt do codziennej walki z niepełnosprawnością naszego dziecka.

Nie byliśmy przygotowani na taką zmianę w naszym życiu, nie śpimy po nocach sprawdzając czy nasze dziecko oddycha. Każdy nowy dzień przynosi coraz większą bezsilność, która dla każdego rodzica jest najgorszą rzeczą na świecie.

W tej chorobie najważniejszy jest czas, którego zostało nam mało. Dlatego prosimy wszystkich i każdego z osobna o jak najszybszą pomoc - mówią rodzice Kacperka.

Kacperek mieszka w Mostach koło Goleniowa.

Link do zrzutki na leczenie i rehabilitację Kacperka Gorzelańczyka:

https://zrzutka.pl/t2eras?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwAR1Af67cOFVEeiQ-JM-FBDZ-TmBOBfRFDOlGdaxPqg-E4Nir7lsy-_6ZXA4

_

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dorota
Dorota 13.02.2021, 13:05
Dobro wraca!

Pozostałe