Najdalej wysunięty na zachód punkt Polski między Osinowem Dolnym i Starym Kostrzynkiem drugim najromantyczniejszym miejscem na Pomorzu Zachodnim 2021

  • 14.02.2021, 12:54
Najdalej wysunięty na zachód punkt Polski między Osinowem Dolnym i Starym… Fot. akor
To była zacięta rywalizacja. Zwłaszcza na finiszu ważny był każdy głos. O tytuł laureata w walentynkowym plebiscycie na "Najromantyczniejsze miejsce na Pomorzu Zachodnim 2021" walczyły przede wszystkim: najdalej wysunięty na zachód punkt Polski między Osinowem Dolnym i Starym Kostrzynkiem i Stawa Młyny Świnoujście.
Zdaniem 2114 głosujących w walentynkowym plebiscycie Discover Pomerania „Najromantyczniejszym miejscem na Pomorzu Zachodnim 2021” jest…
No właśnie!
Według wyników sprzed północy 13 lutego 2021 r., z przewagą ponad 50 głosów, na pierwszym miejscu była Stawa Młyny Świnoujście. Otrzymała aż 37% wszystkich głosów. Za nią uplasował się “Najdalej wysunięty na zachód punkt Polski między Osinowem Dolnym i Starym Kostrzynkiem” – otrzymał 34% głosów.
 
Ze względu jednak na awarię aplikacji, która nie zatrzymała się automatycznie, zanotowano ogromny napływ głosów na “Najdalej wysunięty punkt...”. Z chwilą ręcznego zamykania głosowania o godz. 8:00, prowadził on w walentynkowym plebiscycie 2 punktami. Bardzo zaimponowało nam zaangażowanie wszystkich głosujących na to miejsce!
 
Chcemy więc docenić upór i zaangażowanie miłośników obu punktów - czytamy na stronie Discover Pomerania.
Zgodnie z regulaminem nie możemy przydzielać dwóch pierwszych miejsc. Dlatego, zdecydowaliśmy, że:
1. Stawa Młyny Świnoujście zostaje laureatem pierwszego miejsca w walentynkowym plebiscycie na “Najromantyczniejsze miejsce na Pomorzu Zachodnim 2021”.
2. “Najdalej wysunięty na zachód punkt Polski między Osinowem Dolnym i Starym Kostrzynkiem” zostaje laureatem drugiego miejsca w walentynkowym plebiscycie na “Najromantyczniejsze miejsce na Pomorzu Zachodnim 2021”.
 
Oba miejsca otrzymają specjalnie zaprojektowaną na tę okoliczność odznakę, którą będą mogły posługiwać się w swojej promocji, prezentować na swoich profilach w social media i stronie internetowej oraz w materiałach reklamowych i promocyjnych. I przyciągać jeszcze więcej zakochanych turystów!
 
Tym sposobem mamy dwa “Najromantyczniejsze miejsca na Pomorzu Zachodnim 2021” – jedno nad morzem, które zna być może cała Polska, a drugie – najdalej na zachód wysunięte – które cała Polska będzie chciała od tej chwili zobaczyć.
GRATULUJEMY!!!
_

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kinga
Kinga 15.02.2021, 01:20
A powinno być pierwsze miejsce !!!

Pozostałe