Był tak pijany, że ledwo uciekał po jeździe samochodem

  • 12.03.2021, 21:39
Był tak pijany, że ledwo uciekał po jeździe samochodem
Przyczyną ucieczki nietrzeźwego kierowcy był najprawdopodobniej alkohol. 62-latek wydmuchał ponad 2 promile. A to było rano!

Przebiegu pościgu sierżant sztabowy Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie informuje tak: Doszło do zatrzymania nietrzeźwego kierującego przez policjanta będącego po służbie. Dzielnicowy Komisariatu Policji w Chojnie jadąc swoim prywatnym samochodem między miejscowościami Grzybno-Strzeszewko zwrócił uwagę na jadący przed nim pojazd marki Ford, który to poruszał się po całej szerokości jezdni. Funkcjonariusz wyprzedził pojazd po czym zatrzymał swój samochód w sposób uniemożliwiający kontynuowanie jazdy kierującemu fordem. Niezwłocznie udał się do mężczyzny, zabrał kluczyki oraz powiadomił dyżurnego Komisariatu Policji w Chojnie o zaistniałej sytuacji.

Kierujący kilkukrotnie próbował oddalić się z miejsca zatrzymania lecz policjant skutecznie mu to uniemożliwiał do czasu przyjazdu patrolu. Policjanci którzy przybyli na miejsce przebadali 62-latka na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Okazało się, że kierujący jest w stanie nietrzeźwości a alkomat wskazał ponad 2 promile w organizmie, a dokładnie

Do zatrzymania doszło 9 marca 2021 r. około godz. 8.00.

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe