Zamontowali specjalną zaporę zabezpieczającą przed napływem śniętych ryb [FOTO]

  • 15.08.2022, 01:03
Zamontowali specjalną zaporę zabezpieczającą przed napływem śniętych ryb… Fot. OSP Piasek
W Piasku zbieranie z Odry śniętych ryb rozpoczęło się w niedzielę 14 sierpnia 2022 r. po południu. Najpierw podjęto działania od ujścia kanału za miejscowością.

OSP Piasek i OSP Osinów Dolny wraz z podchorążymi z SGSP z Warszawy zamontowali rękaw na kanale w Piasku, który ma zabezpieczyć kanał przed napływem śniętych ryb.

- Od godziny 15 zastęp z naszej jednostki bierze udział przy usuwaniu śniętych ryb w naszej miejscowości. Działania nasze skupiły się dzisiaj na odłowie ryb, które zalegają na kanale. Strażacy z naszej jednostki skupili się na oczyszczeniu brzegów, natomiast dwie łodzie pływały po kanale i zbierały padłe ryby. Ustawiona została również zapora, która na zapobiegać wpływaniu martwych ryb do kanału. W działaniach oprócz naszej jednostki bierze udział również OSP Osinów Dolny z łodziami oraz grupa adeptów że Szkoły Pożarniczej w Warszawie - relacjonują druhowie OSP Piasek.

_

Zdjęcia (18)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe