Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 2 maja 2025 09:43
Reklama

Zarzycki ma więcej głosów od Kotowicz, ale ta więcej wprowadziła radnych

Adam Zarzycki jest nowym burmistrzem Cedyni. Wrócił na to stanowisko po 4 latach. Wygrał z Gabrielą Kotowicz. Różnica wyniosła tylko 59 głosów.
Zarzycki ma więcej głosów od Kotowicz, ale ta więcej wprowadziła radnych

Autor: fot. arch.igryfino

Co ciekawe Gabriela Kotowicz wygrała w dwóch okręgach wyborczych. Adam Zarzycki w jednym. Kotowicz wygrała w Piasku i w okręgu miejskim – Cedyni. Adam Zarzycki wygrał w okręgu wiejskim – miał 498 głosów, a konkurentka 409.

Spolaryzowana rada

Na dzień dzisiejszy Adam Zarzycki wprowadził do Rady Miejskiej w Cedyni 7 radnych. Jego kontrkandydatka 8. Jak ułożą się siły w Radzie Miejskiej w Cedyni, pokażą najbliższe tygodnie. Skład rady jest spolaryzowany.

Kto w Radzie od Zarzyckiego

Nieoficjalnie wiemy, że z ugrupowania Adama Zarzyckiego (KWW Wspólnie dla Gminy) do Rady Miejskiej w Cedyni wejdą: Andrzej Szperka, Anna Krupińska, Mirosław Ludwiczak, Bogusław Rajnert, Marek Drela, Monika Rogowska, Zdzisław Tondel.

Kto w radzie od Kotowicz

Krzysztof Nowak, Lech Kopiecki, , Danuta Paluch, Piotr Głowniak, Czesława Borgul, Stanisław Martyka, Józef Maćkowiak, Stanisław Olechnowicz reprezentują KWW Nasza Cedynia Nasz Dom popierający Gabrielę Kotowicz.

Informacja jest nieoficjalna, niepotwierdzona jeszcze przez Państwową Komisję Wyborczą.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Anka 24.10.2018 09:20
Takie sztuczki robiła ekipa Kotowicz i prosze jak przegrali. I co? Warto było? Wstydu nie macie!

Tomek 22.10.2018 19:01
Juz teraz można zobaczyć jak się szlachta bawi w alibi

kurek 23.10.2018 09:34
Świętują sukces, a ty swoja klęskę musisz opijać w samotnosci.

Tomek 22.10.2018 17:16
Ludzie zapomnieliście co się działo przez poprzednie kadencję "Pana Wielkiego"??? No cóż najważniejsze że powrócą namioty i super imprezy dla jego świty. Powodzenia!!!

kurek 23.10.2018 09:34
Przynajmniej się coś działo a przez ostanie 4 lata jakie były inwestycje?

cedyniak 22.10.2018 15:16
Czekamy na wreszcie dobrego gospodarza.

cuda 22.10.2018 12:39
I obiecywał cuda na kiju . Ciekawa jestem czy go z tego rozliczycie ? Czy wygrał lepszy ,czy cwańszy niech każdy rozstrzygnie to w swoim sumieniu .

Miśka 22.10.2018 13:19
A niby co takiego dziwnego nie do spełnienia obiecał? Zwykłe rzeczy, które może zrobić dobry gospodarz.

klops 22.10.2018 12:21
Wygrał bo na każdej wiosce robił zebrania na których byli ludzie, a Kotowicz nie robiła.

kurek 23.10.2018 09:35
A Kotowicz chodziła do każdego domu a i tak jej nie zaufali. I to jest dowód że się nie nadaje.

kluks 23.10.2018 19:38
Jak ktoś jest tak odstaje i jest nieprzystosowany do tej funkcji to choćby żebrał i każdego prosił to nic nie da.

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AdamTreść komentarza: To burmistrz jest księdzem, ze zaprasza na mszę? A co z niewierzącymi?Data dodania komentarza: 1.05.2025, 11:19Źródło komentarza: Obchody Święta Konstytucji 3 Maja - wspólne świętowanie patriotyzmu i historiiAutor komentarza: programistaTreść komentarza: D... nie urywa.Data dodania komentarza: 1.05.2025, 10:52Źródło komentarza: Obchody Święta Konstytucji 3 Maja - wspólne świętowanie patriotyzmu i historiiAutor komentarza: widzTreść komentarza: Nawet ciekawe to było.Data dodania komentarza: 1.05.2025, 10:05Źródło komentarza: Bitwa o Odrę – rekonstrukcja historyczna [FOTO, VIDEO]Autor komentarza: J.Treść komentarza: Burmistrza Cedyni nie widziałam na zdjęciach na uroczystościach.Data dodania komentarza: 30.04.2025, 16:24Źródło komentarza: Bitwa o Odrę – rekonstrukcja historyczna [FOTO, VIDEO]Autor komentarza: KamilTreść komentarza: Kolejny amator łatwych cudzych pieniędzy....Data dodania komentarza: 30.04.2025, 16:23Źródło komentarza: Złodzieje kampera z narkotykami i pijany z zakazemAutor komentarza: Ryszard WiszniewskiTreść komentarza: Inscenizacja - przy odrobinie empatii to było piekło dla żołnierzy z wydarzeń sprzed 80 lat , śmierć była wszędzie , oglądałem to wydarzenie z ogromnymi emocjami , w forsowaniu Odry brał udział mój wujek Jan Wiszniowski , serce w gardle , łzy w oczach i wreszcie radość że ci chłopcy przeklęci przez paralityków umysłowych którzy kreują się na polityków są wreszcie znów docenieni , wielkie gratulacje dla uczestników inscenizacji i ukłon dla pana Michała dyrektora muzeum w GozdowicachData dodania komentarza: 29.04.2025, 18:24Źródło komentarza: Bitwa o Odrę – rekonstrukcja historyczna [FOTO, VIDEO]
Reklama
Reklama