Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 grudnia 2025 06:50
Reklama

Druga tura wyborów tuż tuż. Kandydaci odpowiadają na pytania

Kandydatom na burmistrza w Chojnie gratulujemy osiągnięcia dobrego wyniku wyborczego i wejścia do drugiej tury wyborów. W związku z tym chcemy nadal informować czytelników o dalszych planach związanych z głosowaniem 4 listopada.
Druga tura wyborów tuż tuż. Kandydaci odpowiadają na pytania

Portal igryfino postanowił zadać kandydatom nie trzy, ale tym razem dwa pytania do kandydatów, którzy będą ze sobą rywalizować o fotel burmistrza już za 10 dni.

Pytania brzmią :

Dzięki poparciu wielu mieszkańców przeszła Pan/Pani do drugiej tury wyborów. Co w związku z tym chciałaby Pan/Pani przekazać wyborcom?

Jak chce Pan/Pani przekonać mieszkańców aby drugi raz zechcieli pójść na wybory i żeby zagłosowali właśnie na Pana/Panią?

 

Aktualny burmistrz Chojny Adam Fedorowicz odpowiada nam jednym słowem na oba pytania - Chce przekazać : ,,Prawdę" i przekonać mieszkańców : ,,Prawdą".

Natomiast jego konkurentka Barbara Rawecka, która zdominowała dużą przewagą w głosach wszystkich kandydatów walczących o fotel odpowiada:

Serdecznie dziękuję za przyjęcie zaproszenia do udziału w wyborach samorządowych. Jest mi bardzo miło, że uczestniczyliście Państwo w przygotowaniu naszego programu wyborczego, który dzięki temu jest realny. Szczególne słowa podziękowania kieruję do tych z Was, którzy zaufali mi i oddali na mnie swoje głosy. To była wyjątkowa i szczególna dla mnie chwila, gdy podczas podawania wyników wyborów, zobaczyłam jak wielu z Was poparło mnie.

4 Listopada odbędzie się II tura wyborów na burmistrza Gminy Chojna.

Wierzę, że jeszcze raz zdecydujecie się wziąć udział. Tych, którzy już wcześniej mi zaufali zachęcam ponownie do oddania głosów na mnie. Nieprzekonanych, zapewniam, że mam pomysł na Chojnę i warto mi zaufać, abyśmy wspólnie mogli zmienić na lepsze naszą Gminę, to wspaniałe, ukochane przez nas miejsce na Ziemi.

Mam nadzieję, że mój i wybranych przez Was 12 radnych z Inicjatywy Samorządowej plan rozwoju naszej Gminy, jest bliższy Waszym marzeniom, planom i aspiracjom.

oba wywiady mogą przeczytać państwo na igryfino.pl :

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/30083,adam-fedorowicz-domaga-sie-prawdy

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/30084,barbara-rawecka-dziekuje-wyborcom-i-przekonuje-ze-


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

inicjator 26.10.2018 22:55
Cieszę się, że mój głos też okazał się istotny.

Tylko prawda cała prawda 26.10.2018 01:34
Pan burmistrz focha pier....nął focha na mieszkańców, że nie wygrał w pierwszej turze. Prawdopodobieństwo że foch sie pogłębi jest niezwykle wysokie po drugiej turze. Prawda ???

KGW 26.10.2018 01:26
My kobiety z KGW możemy teraz głośno krzyknąć: brawo panie burmistrzu. Brawo, trzeba wszystkim powiedzieć prawdę. Bo prawda sama się obroni. I tylko prawdą można wygrać wybory. Z prawdą na ustach pojedziemy na kolejną wycieczkę, o prawdzie będziemy śpiewać piosenki. Pana program wyborczy na drugą turę wyborów "Prawda" już wywołał pozytywny ferment w całej gminie. Ludzie przekazują sobie z ust do ust ten genialny program. My już wiemy, wygrana jest w zasięgu ręki. PS. Czujemy w naszych sercach, że cichym inspiratorem tego genialnego programu wyborczego był pan Wojciech Długoborski. On przecież całą swoją młodość uczył się samorządu i demokracji czytając znane czasopismo "Prawda"

ruletka 25.10.2018 22:12
Kandydaci listy piszą, a wyborcy swoje myślą.

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: muz.Treść komentarza: Kolędy na żywo to podstawa klimatu.Data dodania komentarza: 16.12.2025, 00:35Źródło komentarza: Echa średniowiecza w nowoczesnym wydaniu podczas jarmarku bożonarodzeniowego w CedyniAutor komentarza: MartiTreść komentarza: Jarmark to najlepszy dowód na to, że nawet najstarsze i najbardziej charakterystyczne miejsca w regionie mają ogromny potencjał. Gratuluję pomysłu z rozstawieniem stoisk na skraju rynku, zachowując ład handlowy.Data dodania komentarza: 15.12.2025, 22:48Źródło komentarza: Echa średniowiecza w nowoczesnym wydaniu podczas jarmarku bożonarodzeniowego w CedyniAutor komentarza: W.Treść komentarza: Bardzo podoba mi się świadome nawiązanie do średniowiecznych tradycji targów zaopatrzeniowych. No i te smaki! Wędliny z Lisiego Pola i domowe wypieki to coś, czego na jarmarku szukam najbardziej. Cieszę się, że znalazło się miejsce na KGW...Data dodania komentarza: 15.12.2025, 21:45Źródło komentarza: Echa średniowiecza w nowoczesnym wydaniu podczas jarmarku bożonarodzeniowego w CedyniAutor komentarza: czasTreść komentarza: Trzeba było wcześniej, zanim uschło.Data dodania komentarza: 15.12.2025, 17:07Źródło komentarza: Chojeński platan „Olbrzym” do pielęgnacjiAutor komentarza: pogodynkaTreść komentarza: Ale mgła spowiła dziś od rana Cedynię.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 09:16Źródło komentarza: Inwestycje drogowe jeszcze w grudniuAutor komentarza: andTreść komentarza: To raczej jest lilia.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 00:55Źródło komentarza: Powiesili już ozdoby
Reklama
Reklama