Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 21 marca 2026 16:14
Reklama

Tak głosowali radni

Szybko przebiegała dzisiejsza sesji Rady Miejskiej w Chojnie. Wszyscy radni byli obecni. Uchwały przechodziły niemal jednogłośnie.
Tak głosowali radni

Zatwierdzono dziś 29 sierpnia 2019 r. następujące uchwały:

-Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Chojna na 2019 rok.

-Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie uchwalenia Regulaminu udzielania pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Chojna.

-Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wytypowania przedstawiciela Rady Miejskiej do Kapituły Nagrody Burmistrza.

-Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na bezprzetargową sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, położonej w obrębie 8 miasta Chojna przy ul. Generała Władysława Sikorskiego 3.

-Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na bezprzetargową sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, położonej w obrębie 8 miasta Chojna przy ul. Generała Władysława Sikorskiego 3a.

-Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu drogowego.

-Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr VIII/58/2019 Rady Miejskiej w Chojnie z dnia 25 kwietnia 2019 r. w sprawie przyznania dotacji na wykonanie prac remontowych wewnątrz wieży zabytkowego obiektu sakralnego w Naroście w 2019 roku.

-Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr XXVII/197/2016 Rady Miejskiej w Chojnie z dnia 27 października 2016 r. w sprawie zatwierdzenia ,,Planu Odnowy Miejscowości Brwice na lata 2016 – 2022.”

-Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr XXVII/197/2016 Rady Miejskiej w Chojnie z dnia 27 października 2016 r. w sprawie zatwierdzenia ,,Planu Odnowy Miejscowości – Sołectwo Czartoryja na lata 2016 – 2022.”

-Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr XXVII/197/2016 Rady Miejskiej w Chojnie z dnia 27 października 2016 r. w sprawie zatwierdzenia ,,Planu Odnowy Miejscowości – Sołectwo Lisie Pole na lata 2016 – 2022.”

-Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wskazania kierunków działania w sprawie wdrożenia procedur zmierzających do rozwoju gminnego budownictwa mieszkaniowego na terenie Gminy Chojna



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

E. 30.08.2019 22:45
Proszę osoby wpływowe w mieście o sprawdzenie informacji na temat likwidacji parkingu przy ul. Żółkiewskiego. Wśród osób pracujących przy pracach budowlanych krążą plotki że to decyzja polityczną. Może to tylko plotki.

sołtys 30.08.2019 22:38
Bardzo dobrze, że Pai Przewodniczący chce wysłuchać ludzi? Może niech u nas będzie inaczej? Ludziom wolno mówić !!

Maksiu 30.08.2019 16:46
Często słyszy się radni-bezradni, a oni to taki książkowy przykład bezradnych.

radny 30.08.2019 18:11
A niby dlaczego tak sądzisz? Na komisjach była dyskusja.

Maksiu 30.08.2019 23:46
Dyskusja? Hahaha. Chyba nie rozumiesz znaczenia tego słowa . Nie rozśmieszaj mnie

Ula lala 30.08.2019 12:25
Zgodnie!

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: M.Treść komentarza: Widziałam to miejsce rano, wyglądało to fatalnie. Strażacy robili co mogli.Data dodania komentarza: 20.03.2026, 23:21Źródło komentarza: Dramatyczny poranek na trasie do granicy. Nie żyje motorowerzystaAutor komentarza: GrechutyTreść komentarza: Wiosna, wiosna a ch to ty?Data dodania komentarza: 20.03.2026, 17:11Źródło komentarza: Powitanie wiosny, stand-up i „mroczny“ koncertAutor komentarza: parkingTreść komentarza: Parking w Cedyni już płacze na samą myśl o zamknięciu Osinowa. Szykujcie się na walkę o miejsce postojowe!Data dodania komentarza: 19.03.2026, 23:43Źródło komentarza: Zakupy w Osinowie Dolnym na nowym poziomie. Ekologiczny przełom i standard 3.0 już wkrótceAutor komentarza: stonkaTreść komentarza: ile by tego remontu nie robili to alejki dalej będą zastawione paletamiData dodania komentarza: 19.03.2026, 21:50Źródło komentarza: Zakupy w Osinowie Dolnym na nowym poziomie. Ekologiczny przełom i standard 3.0 już wkrótceAutor komentarza: lokalsTreść komentarza: trzeba wspierać lokalnych przedsiębiorców :)Data dodania komentarza: 19.03.2026, 21:50Źródło komentarza: Zakupy w Osinowie Dolnym na nowym poziomie. Ekologiczny przełom i standard 3.0 już wkrótceAutor komentarza: komarTreść komentarza: Remont potrzebny od zaraz, ale współczuję pracownikom w Cedyni – teraz będą mieli dwa razy więcej robotyData dodania komentarza: 19.03.2026, 21:09Źródło komentarza: Zakupy w Osinowie Dolnym na nowym poziomie. Ekologiczny przełom i standard 3.0 już wkrótce
Reklama
Reklama