Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 grudnia 2025 17:37
Reklama

Felipe Alonso Céspedes Sánchez zaśpiewa w Starej Rudnicy. Zapraszamy na wyjątkowy koncert

Felipe Alonso Céspedes Sánchez to młody, niezwykle utalentowany śpiewak operowy. Wszystkich przybyłych na niedzielny koncert czekają niezapomniane wrażenia muzyczne. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Felipe Alonso Céspedes Sánchez zaśpiewa w Starej Rudnicy. Zapraszamy na wyjątkowy koncert
Felipe Alonso Céspedes Sánchez / Fot. Facebook

Koncert rozpocznie się 19 stycznia 2020 r. o godz. 15.00 w świetlicy wiejskiej w Starej Rudnicy (gm. Cedynia).

Organizatorami wydarzenia są sołtys Starej Rudnicy Agnieszka Nowacka i szczecińskie Stowarzyszenie Złoty Wiek.

Zapraszamy. Wstęp wolny.

 

Felipe Alonso Céspedes Sánchez

Związany z Operą na Zamku w Szczecinie od 2013 r. jako artysta chóru – tenor. Pochodzi z Chile, gdzie rozpoczął swoją edukację muzyczną w Akademii przy Narodowym Balecie Folklorystycznym „Bafona” oraz ukończył Uniwersytet Mayor w Santiago de Chile z dyplomem nauczyciela muzyki. W Hiszpanii studiował w Konserwatorium Muzycznym w klasie śpiewu operowego oraz Szkole Teatralnej Santart w Santiago de Compostela – otrzymując tytuły śpiewaka zawodowego i aktora. W Chile do 2008 r. brał udział w konkursach i festiwalach muzyki folklorystycznej - zostając laureatem oraz finalistą wielu z nich. Po przyjeździe do Europy w latach 2010–2013 wziął udział jako solista w licznych koncertach oraz współpracował z Chórem Orfeón Terra Nosa w Santiago de Compostela jako pierwszy tenor. W maju 2013 r. zajął pierwsze miejsce w Konkursie Śpiewu Operowego w Santiago de Compostela.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: muz.Treść komentarza: Kolędy na żywo to podstawa klimatu.Data dodania komentarza: 16.12.2025, 00:35Źródło komentarza: Echa średniowiecza w nowoczesnym wydaniu podczas jarmarku bożonarodzeniowego w CedyniAutor komentarza: MartiTreść komentarza: Jarmark to najlepszy dowód na to, że nawet najstarsze i najbardziej charakterystyczne miejsca w regionie mają ogromny potencjał. Gratuluję pomysłu z rozstawieniem stoisk na skraju rynku, zachowując ład handlowy.Data dodania komentarza: 15.12.2025, 22:48Źródło komentarza: Echa średniowiecza w nowoczesnym wydaniu podczas jarmarku bożonarodzeniowego w CedyniAutor komentarza: W.Treść komentarza: Bardzo podoba mi się świadome nawiązanie do średniowiecznych tradycji targów zaopatrzeniowych. No i te smaki! Wędliny z Lisiego Pola i domowe wypieki to coś, czego na jarmarku szukam najbardziej. Cieszę się, że znalazło się miejsce na KGW...Data dodania komentarza: 15.12.2025, 21:45Źródło komentarza: Echa średniowiecza w nowoczesnym wydaniu podczas jarmarku bożonarodzeniowego w CedyniAutor komentarza: czasTreść komentarza: Trzeba było wcześniej, zanim uschło.Data dodania komentarza: 15.12.2025, 17:07Źródło komentarza: Chojeński platan „Olbrzym” do pielęgnacjiAutor komentarza: pogodynkaTreść komentarza: Ale mgła spowiła dziś od rana Cedynię.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 09:16Źródło komentarza: Inwestycje drogowe jeszcze w grudniuAutor komentarza: andTreść komentarza: To raczej jest lilia.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 00:55Źródło komentarza: Powiesili już ozdoby
Reklama
Reklama