Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 12 marca 2026 18:05
Reklama

Oddawali krew, by ocalić zdrowie i życie

„Oddaj krew, ocal życie" - to akcja krwiodawstwa w Chojnie zorganizowana 7 lutego 2021 r. w sali widowiskowej chojeńskiego ratusza. Oczywiście nie mogło na tej akcji zabraknąć m.in. strażaków.
Oddawali krew, by ocalić zdrowie i życie
Fot. OSP Krzywin, OSP Mętno

- Chęć oddania cząstki siebie zaoferowało tym razem sześciu druhów z OSP Krzywin. Jeśli tylko to możliwe staramy się regularnie wspierać akcje krwiodawstwa zarówno te blisko nas, jak i te dalsze do Szczecina, organizowane w ramach akcji "Niepodległą mamy we krwi" - informują strażacy z OSP Krzywin.

Dzisiaj podczas 4 godzin krew oddało 51 osób, zebrano ponad 22 litry tego cennego życiodajnego daru.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: SebaTreść komentarza: No i po co to było? 5 koła w błoto i prawko w koszu. Za taką kasę to bym miał paliwa na pół roku... Niektórzy to naprawdę mają fantazję.Data dodania komentarza: 11.03.2026, 23:19Źródło komentarza: Policja częściej kontroluje prędkość poza terenem zabudowanymAutor komentarza: ciekawaTreść komentarza: Ta szybka babka to była z Chojny czy Tzrcińska?Data dodania komentarza: 11.03.2026, 22:59Źródło komentarza: Policja częściej kontroluje prędkość poza terenem zabudowanymAutor komentarza: zobaczycieTreść komentarza: Kilku szybkich i wściekłych straci prawko.Data dodania komentarza: 11.03.2026, 21:02Źródło komentarza: Policja częściej kontroluje prędkość poza terenem zabudowanymAutor komentarza: PiotrTreść komentarza: Jeżdżę tamtędy codziennie i widzę, że to zakończenie ścieżki rowerowej jest kompletnie nieprzemyślane. Kierowcy często nie patrzą w lusterka przy skręcie, a rowerzyści wjeżdżają na pełnej prędkości myśląc, że mają pierwszeństwo.Data dodania komentarza: 10.03.2026, 23:59Źródło komentarza: Rowerzysta pod kołami samochodu. Miał lądować helikopterAutor komentarza: takTreść komentarza: Jednak odpalenie.Data dodania komentarza: 10.03.2026, 12:56Źródło komentarza: Pożar kilku samochodów postawił służby na nogi. Nocna interwencja strażakówAutor komentarza: zazdrosnyTreść komentarza: Fajnie!Data dodania komentarza: 10.03.2026, 01:09Źródło komentarza: Dzień Kobiet i Mężczyzn w Trzcińsku - Zdroju - Koncert "Gentlemen Tribute to Wodecki & Za-ucha"[FOTO, VIDEO]
Reklama
Reklama