Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 17 marca 2026 11:02
Reklama

Majówka i długi weekend. Gdzie warto się wybrać?

Tegoroczna majówka będzie wyjątkowo długa. Wielu z nas gdzieś wyjedzie. Jednak część osób pozostanie z różnych względów w domu. Tradycyjnie ten czas spędzimy zapewne przy grillach, na wycieczkach samochodowych, motorowych, rowerowych i pieszych spacerach. Poniżej zebraliśmy kilka propozycji na spędzenie majówki w naszej okolicy.
Majówka i długi weekend. Gdzie warto się wybrać?
Majówka.

Autor: chojnakulturalnie

 

Może do Gądna?

Już 29 kwietnia 2023 roku o godz. 11.00 zorganizowane zostaną prace porządkowe przy zabytkowym pałacu w Gądnie. Każdy dorosły, który ma chęć pomóc w ratowaniu tego zabytku może się tam zgłosić. Na zakończenie odbędzie się ognisko. (plakat 1)

3 maja 2023 roku o godz. 11.00 spod pałacu w Gądnie wyruszy wycieczka rowerowa „ Na tropie pałaców i dworów”. (plakat 2)

Ale to nie wszystko. W tej niewielkiej wiosce w gminie Moryń odbędzie się jeszcze koncert trio smyczkowego. Na imprezę zapraszają organizatorzy w dniu 6 maja 2023 roku o godz. 19.00 Wstęp wolny. (plakat 3)

Jak nie Gądno to może Witnica?

30 kwietnia 2023 roku o godz. 16.00 na stadionie odbędzie się „Wspólne grillowanie grillujemy co się da!” Przewidziano także atrakcje dla najmłodszych. (plakat 4)

Spektakl w Moryniu?

W Moryniu w sali Geoparku odbędzie się spektakl pt. „Kolega Mela Gibsona”. Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu zaprasza 2 maja 2023 roku na godz. 18.15. Wcześniej przewidziano prezentacje artystyczne wokalistów z MOK Moryń. (plakat 5)

A może rajd rowerowy w Kłosowie (gmina Mieszkowice)?

Z Placu Integracyjnego w Kłosowie, 29 kwietnia 2023 roku o godz.12.00 wystartuje IX Rajd Rowerowy „Szlakiem Pamięci Narodowej”. Rejestracja zawodników od godz. 11.30. (plakat 6)

A może nasi czytelnicy znają inne propozycje spędzenia wolnego czasu podczas majówki? Jeżeli wiecie o imprezach majówkowych, o których nie napisaliśmy to prosimy zamieścić informację w komentarzu.

Miłego majowego wypoczynku życzy redakcja Chojna Kulturalnie. 


Plakat 1

Plakat 1

Plakat 2

Plakat 2

Plakat 3

Plakat 3

Plakat 4

Plakat 4

Plakat 5

Plakat 5

Plakat 6

Plakat 6


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

grill 28.04.2023 12:00
Zbyt wielu możliwości to nie ma.

rowerzysta 27.04.2023 16:22
Dzięki za podpowiedź. Jadę Szlakiem Pamięci Narodowej.

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: serwiwalowiecTreść komentarza: Zastanawiam się, jak długo tam przebywał. Przetrwanie w lesie wymaga ogromnej logistyki – jedzenie, woda, ogień. Ktoś musiał mu pomagać albo regularnie musiał wychodzić do cywilizacji.Data dodania komentarza: 16.03.2026, 18:35Źródło komentarza: Chciał się ukryć w objęciach naturyAutor komentarza: zonkTreść komentarza: Pewnie myślał, że jest w jakimś filmie o Rambo, a tu zonk!Data dodania komentarza: 16.03.2026, 18:32Źródło komentarza: Chciał się ukryć w objęciach naturyAutor komentarza: TrusiaTreść komentarza: Myślał, że w głębi lasu stanie się nieuchwytny, a natura ukryje jego mroczną przeszłość. Nie przewidział jednak jednego – determinacji funkcjonariuszy, którzy nie odpuścili ani na krok. Ta obława przypominała scenariusz filmu akcji, w którym finał nastąpił wśród drzew i mchu.Data dodania komentarza: 16.03.2026, 18:18Źródło komentarza: Chciał się ukryć w objęciach naturyAutor komentarza: gawędziarz moryńskiTreść komentarza: Mógł zrobić jak moryński Rak w legendzie: z trzciny zrobić rurkę i zanurkować.Data dodania komentarza: 16.03.2026, 16:25Źródło komentarza: Chciał się ukryć w objęciach naturyAutor komentarza: wetoTreść komentarza: Skoda i 1,8 promila... Brak słów na taką głupotę.Data dodania komentarza: 16.03.2026, 13:44Źródło komentarza: Skrajna nieodpowiedzialność w Cedyni – 46-latek prowadził Skodę mając niemal dwa promileAutor komentarza: :_(Treść komentarza: Szkoda ludzi.Data dodania komentarza: 16.03.2026, 12:57Źródło komentarza: W sprawie awarii sieci wodociągowej burmistrz odpowiada na list mieszkanki
Reklama
Reklama