Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 17 marca 2026 01:13
Reklama

Gdzie można się wybrać podczas tego weekendu i w nadchodzącym tygodniu (21.07-27.07.2023 r.)

Poniżej prezentujemy kilka propozycji spędzenia wolnego czasu podczas nadchodzącego weekendu.
Gdzie można się wybrać podczas tego weekendu i w nadchodzącym tygodniu (21.07-27.07.2023 r.)
Plakat

Autor: domena publiczna

Moryń w dniu 22 lipca 2023 r. (sobota), zaprasza na festyn sportowo – rekreacyjny “SPORT I ROZRYWKA”. Jest to coroczne Święto Morynia z licznymi atrakcjami i dobrą muzyką. Wydarzenie to przyciąga nie tylko mieszkańców regionu. Organizatorzy szykują sporo niespodzianek. Dodatkową atrakcją jest coroczny Bieg Dookoła Morynia i Jeziora Morzycko. Ponadto zawody i rozgrywki sportowe oraz wystawy.

PROGRAM :
Kamienny Ogród – ul. Jeziorna

16:00 – AnimaParty – Monika Kołodziejska – gry i zabawy, konkursy, malowanie twarzy i wiele innych atrakcji dla najmłodszych
17:00 – 23. BIEG DOOKOŁA MORYNIA I JEZIORA MORZYCKO I MARSZ NORDIC WALKING

Scena na placu za Urzędem Miejskim
18:30 DEKORACJA ZAWODNIKÓW 23. Biegu Dookoła Morynia i Jeziora Morzycko i Marszu Nordic Walking
20:00 KABARET CZWARTA FALA
21:30 Koncert RADKA BIELECKIEGO Z KABARETU NEONÓWKA Z ZESPOŁEM
23:00 DYSKOTEKA – DJ WODZIREJ HUBERT KRYSIAK

IMPREZY TOWARZYSZĄCE:
22 lipca – Wystawa malarska grup plastycznych działających przy MOK w Moryniu
22 lipca, godz. 12:00 Zawody strzeleckie VI memoriał o Puchar im. Tadeusza Domaradzkiego – strzelnica pneumatyczna
22 lipca, Otwarte zawody Tenisa Ziemnego o Puchar dr. Christiana Friedriecha Kocha poświęcony Henrykowi Janickiemu – kort tenisowy ul. Żeglarska
23 lipca – 23 lipca, godz. 13:00 – Otwarte zawody spinningowe o Puchar Burmistrza Morynia – Rybakówka

DODATKOWE ATRAKCJE
zamki dmuchane, stoiska gastronomiczne, stoiska z zabawkami, stoisko informacji turystycznej i wiele innych.

Sołtys i Rada Sołecka Lubiechowa Dolnego, Gmina Cedynia oraz Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają na Święto Lubiechowa Dolnego, które odbędzie się 22 lipca 2023 r. (sobota) na boisku sportowym w Lubiechowie Dolnym.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17. Organizatorzy przygotowali bogaty program, w którym m.in. gry i zabawy dla dzieci, dmuchane zamki, warsztaty ceramiczne, prezentacja pojazdów grupy Militarni Gryfino i okolice itp. Zostanie również wręczona nagroda dla najlepszego ucznia z Lubiechowa Dolnego.

Goście będą mogli obejrzeć i wysłuchać występów lokalnych artystów, a także gwiazd wieczoru – Zator oraz Wolter. Na zakończenie imprezy odbędzie się zabawa taneczna z DJ.

 

Natomiast Muzeum Regionalne w Cedyni zaprasza na projekcję filmu dokumentalnego Śladami Pana Samochodzika – Pojezierze Myśliborskie inspirowanego powieścią Zbigniewa Nienackiego Księga strachów. Projekcja odbędzie się 22 lipca 2023r. (sobota) o godz. 18.00.

 

Miłośników wypoczynku na świeżym powietrzu zapraszamy w dniu 23 lipca 2023 r. (niedziela) o godz. 10.00, na pomost przy jeziorze Miejskim w Trzcińsku Zdroju. Będzie tam możliwość skorzystania z kajaków i popływania nimi po jeziorze. Wstęp bezpłatny. Na uczestników będą czekać nagrody oraz słodki poczęstunek! Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z kajaków tylko pod opieką osób dorosłych.

 

Na wszystkie imprezy serdecznie zapraszamy.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: serwiwalowiecTreść komentarza: Zastanawiam się, jak długo tam przebywał. Przetrwanie w lesie wymaga ogromnej logistyki – jedzenie, woda, ogień. Ktoś musiał mu pomagać albo regularnie musiał wychodzić do cywilizacji.Data dodania komentarza: 16.03.2026, 18:35Źródło komentarza: Chciał się ukryć w objęciach naturyAutor komentarza: zonkTreść komentarza: Pewnie myślał, że jest w jakimś filmie o Rambo, a tu zonk!Data dodania komentarza: 16.03.2026, 18:32Źródło komentarza: Chciał się ukryć w objęciach naturyAutor komentarza: TrusiaTreść komentarza: Myślał, że w głębi lasu stanie się nieuchwytny, a natura ukryje jego mroczną przeszłość. Nie przewidział jednak jednego – determinacji funkcjonariuszy, którzy nie odpuścili ani na krok. Ta obława przypominała scenariusz filmu akcji, w którym finał nastąpił wśród drzew i mchu.Data dodania komentarza: 16.03.2026, 18:18Źródło komentarza: Chciał się ukryć w objęciach naturyAutor komentarza: gawędziarz moryńskiTreść komentarza: Mógł zrobić jak moryński Rak w legendzie: z trzciny zrobić rurkę i zanurkować.Data dodania komentarza: 16.03.2026, 16:25Źródło komentarza: Chciał się ukryć w objęciach naturyAutor komentarza: wetoTreść komentarza: Skoda i 1,8 promila... Brak słów na taką głupotę.Data dodania komentarza: 16.03.2026, 13:44Źródło komentarza: Skrajna nieodpowiedzialność w Cedyni – 46-latek prowadził Skodę mając niemal dwa promileAutor komentarza: :_(Treść komentarza: Szkoda ludzi.Data dodania komentarza: 16.03.2026, 12:57Źródło komentarza: W sprawie awarii sieci wodociągowej burmistrz odpowiada na list mieszkanki
Reklama
Reklama