Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 grudnia 2025 04:16
Reklama

Zabawa i targ

Mieszkowice zapraszają na zabawę karnawałową, a Moryń do robienia zakupów na targu.
Zabawa i targ

Autor: chojnakulturalnie

Klub Seniora w Mieszkowicach zaprasza bardzo serdecznie wszystkich na imprezę karnawałową, która odbędzie się w sobotę 3 lutego 2024r. w Sali Widowiskowej MGOK. Koszt od osoby 50 zł. z własnym koszyczkiem.

Natomiast w niedzielę 4 lutego 2024 r., o godz. 10.00 na Targowisku Miejskim w Moryniu rozpocznie się „Targ Moryński”. Organizatorzy zapraszają mieszkańców gminy Moryń i osoby spoza gminy. Podczas targu będzie można skorzystać ze stoisk gastronomicznych, nabyć ekologiczną żywność, sery, wędliny, miody, pieczywo, przetwory lokalnych producentów jak również rękodzielnictwo.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

RIP 05.02.2024 01:08
Straszne co się stało w Macierzy.

mniam 02.02.2024 22:31
Będzie smacznie !

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: muz.Treść komentarza: Kolędy na żywo to podstawa klimatu.Data dodania komentarza: 16.12.2025, 00:35Źródło komentarza: Echa średniowiecza w nowoczesnym wydaniu podczas jarmarku bożonarodzeniowego w CedyniAutor komentarza: MartiTreść komentarza: Jarmark to najlepszy dowód na to, że nawet najstarsze i najbardziej charakterystyczne miejsca w regionie mają ogromny potencjał. Gratuluję pomysłu z rozstawieniem stoisk na skraju rynku, zachowując ład handlowy.Data dodania komentarza: 15.12.2025, 22:48Źródło komentarza: Echa średniowiecza w nowoczesnym wydaniu podczas jarmarku bożonarodzeniowego w CedyniAutor komentarza: W.Treść komentarza: Bardzo podoba mi się świadome nawiązanie do średniowiecznych tradycji targów zaopatrzeniowych. No i te smaki! Wędliny z Lisiego Pola i domowe wypieki to coś, czego na jarmarku szukam najbardziej. Cieszę się, że znalazło się miejsce na KGW...Data dodania komentarza: 15.12.2025, 21:45Źródło komentarza: Echa średniowiecza w nowoczesnym wydaniu podczas jarmarku bożonarodzeniowego w CedyniAutor komentarza: czasTreść komentarza: Trzeba było wcześniej, zanim uschło.Data dodania komentarza: 15.12.2025, 17:07Źródło komentarza: Chojeński platan „Olbrzym” do pielęgnacjiAutor komentarza: pogodynkaTreść komentarza: Ale mgła spowiła dziś od rana Cedynię.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 09:16Źródło komentarza: Inwestycje drogowe jeszcze w grudniuAutor komentarza: andTreść komentarza: To raczej jest lilia.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 00:55Źródło komentarza: Powiesili już ozdoby
Reklama
Reklama