Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 sierpnia 2026 20:50
Reklama

Dwa spotkania wyborcze w jednej miejscowości [FOTO, WIDEO]

Jedno spotkanie wyborcze zorganizował burmistrz Adam Zarzycki, a drugie Piotr Głowniak, przewodniczący Rady Miejskiej. Dwóch kandydatów w nowych wyborach samorządowych.
Dwa spotkania wyborcze w jednej miejscowości [FOTO, WIDEO]

Autor: akor

Mowa tu o spotkaniu w Radostowie, niewielkiej podcedyńskiej miejscowości, ale z wieloma problemami do rozwiązania, o czym mieszkańcy sygnalizowali podczas tych dwóch spotkań.

Główne sprawy to drogi (główna i ta prowadząca przez wieś), świetlica, boisko, plac zabaw, czy remont mieszkań komunalnych.

Oprócz pytań na każdym z dwóch zebrań była swobodna wypowiedź każdego z kandydatów.

Spotkanie z Adamem Zarzyckim

 

 

Spotkanie z Piotrem Głowniakiem

 

Ankieta: Które ze spotkań było lepsze?

Dziękujemy za oddanie głosu w ankiecie.

Prowadzone przez Adama Zarzyckiego.

Prowadzone przez Piotra Głowniaka.

Oba były równie dobre.

Żadne mi się nie podobało.


Ankieta: Które ze spotkań było lepsze?
Prowadzone przez Adama Zarzyckiego.
36%
Prowadzone przez Piotra Głowniaka.
52%
Oba były równie dobre.
6%
Oba mi się nie podobały.
6%

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zainteresowany 01.04.2024 14:43
Kiedy kolejne z i z kim?

Pati 30.03.2024 02:30
Widzę że w sondażu między kandydatami pada remis.To co dalej? Rzut kostką?

zorientowany w temacie 30.03.2024 12:31
Gdy w prawdziwym głosowaniu padnie remis to będzie losowanie. Nie będzie drugiej tury.

Marta 29.03.2024 14:09
A tak trochę na inny temat to kto to jest ta Kapusta tyle banerów rozwiesił a ja człowieka pierwszy raz na oczy.

Ten 29.03.2024 20:27
To ten co mają go na bigos przemielić to ten kapusta z głąbem na środku czoła

wstyd taki 30.03.2024 01:43
Energetyk ale taki że koledzy proszą aby na niego noe glosować

A ty co tam robisz 29.03.2024 12:35
A Kordylasińska co tam szuka

mieszkanka 29.03.2024 19:36
Pani Alicja Kordylasińska powiedziała, że zajmie się naszą drogą i ja jej wierzę.

Żenada 29.03.2024 11:53
Zwykłe kpiny jak nie było wyborów to nie organizowali spotkań nie pytali co trzeba załatwić zwykli demagodzy a ciemny naród to łyka

okrasa 29.03.2024 14:17
Dokładnie jak piszesz, tylko raz na 5 lat pytają a tak to gdzie byli wcześniej np. na zebraniach wiejskich?

cedynianka 28.03.2024 23:55
Wczoraj po Cedyni chodził pan Piotr Byli w 3. Była też ta *** Kotowicz. Panie Głowniak jak pan z nią chodzi to niech pan na głos ode mnie nie liczy.

szok 29.03.2024 00:07
A co ona tu jeszcze szuka?? Co zrobiła dla gminy przez ostatnie 5 lat? By się wstydziła aby upominać się o głosowanie jak przez tyle czasu w d. nas miała.

kogoś 29.03.2024 10:41
Zwłaszcza że jest od Konarskiego czyli tego od fatalnych powiatowych dróg.

cha cha 28.03.2024 22:38
No i bomba a kto nie był ten trąba :)))))

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Wodnik Treść komentarza: Nie ma gospodarza gminy który interesowałby się sprawami ludzi, a nie swoją prywatą. W Radostawiu ten problem jest od ponad roku i mieszkańcy mają dość pustych obietnic, może czas na zmianę burmistrza ? Data dodania komentarza: 31.07.2026, 18:19 Źródło komentarza: Cedynia: W kranach sucho, telefon alarmowy ZGKiM milczy! Autor komentarza: wniosek oczywisty Treść komentarza: Narkotyki lasują mózg. Data dodania komentarza: 31.07.2026, 09:30 Źródło komentarza: Zatrzymany kierowca Skody w Gryfinie – poważne naruszenia przepisów Autor komentarza: z przekąsem Treść komentarza: Awarie w kranach to tegoroczna tradycja. Data dodania komentarza: 31.07.2026, 09:26 Źródło komentarza: Cedynia: W kranach sucho, telefon alarmowy ZGKiM milczy! Autor komentarza: wiadomo Treść komentarza: Jest tak gorąco że człowiek jest leniwy. Data dodania komentarza: 30.07.2026, 18:24 Źródło komentarza: Pracowity weekend Autor komentarza: upał Treść komentarza: Burmistrz Cedyni to niech się weźmie aby woda w krach była !! Data dodania komentarza: 30.07.2026, 16:57 Źródło komentarza: Święto Lubiechowa Dolnego już 1 sierpnia! Szykuje się wyjątkowa sobota pełna atrakcji Autor komentarza: fan Treść komentarza: Na pewno będziemy z całą paczką, ale super impreza się szykuje! Data dodania komentarza: 29.07.2026, 23:23 Źródło komentarza: Święto Lubiechowa Dolnego już 1 sierpnia! Szykuje się wyjątkowa sobota pełna atrakcji
Reklama
Reklama