Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 grudnia 2025 03:21
Reklama

RUSZYŁY ZAPISY NA BIEG DOOKOŁA MORYNIA I JEZIORA MORZYCKO – 2024

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu poinformował, że rozpoczęły się zapisy na 24. Bieg Dookoła Morynia i Jeziora Morzycko.
RUSZYŁY ZAPISY NA BIEG DOOKOŁA MORYNIA I JEZIORA MORZYCKO – 2024

Autor: ChojnaKulturalnie (archiwum)

Organizatorzy imprezy liczą, że ulice malowniczego Morynia zapełnią się biegaczami. Jest to bowiem wyjątkowe wydarzenie, które już od dawna wpisało się w kalendarz sportowy naszego regionu.

Zawody odbędą się 27 lipca o godz. 17.00 w Moryniu (start i meta przy ulicy Jeziornej).

Bieg główny przebiegał będzie na dystansie 15 kilometrów ulicami Morynia i dalej ścieżką dookoła Morzycka przez Gądno i Przyjezierze.

Poniżej link do strony organizatora i zapisów.

https://dostartu.pl/24-bieg-dooko-a-morynia-i-jeziora-morzycko-v11699

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

sdgtserygdsrw 17.08.2024 20:22
https://ctftime.org/team/337837 https://ctftime.org/team/337870 https://ctftime.org/team/337893 https://ctftime.org/team/337920 https://ctftime.org/team/337936

4 razy bieglem 20.07.2024 20:46
dlaczego zmieniono godzinę? nikt z zewnątrz nie przyjedzie, będzie goręcej niż byście startowali o 12, asfalt sie nagrzewa przez cały dzień i wieczorem oddaje ciepło, jest zdecydowanie gorzej, szczecin robi polmaraton o 9, sugerowałbym tą godzinę

Tymek 30.05.2024 17:18
Nuda.

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: muz.Treść komentarza: Kolędy na żywo to podstawa klimatu.Data dodania komentarza: 16.12.2025, 00:35Źródło komentarza: Echa średniowiecza w nowoczesnym wydaniu podczas jarmarku bożonarodzeniowego w CedyniAutor komentarza: MartiTreść komentarza: Jarmark to najlepszy dowód na to, że nawet najstarsze i najbardziej charakterystyczne miejsca w regionie mają ogromny potencjał. Gratuluję pomysłu z rozstawieniem stoisk na skraju rynku, zachowując ład handlowy.Data dodania komentarza: 15.12.2025, 22:48Źródło komentarza: Echa średniowiecza w nowoczesnym wydaniu podczas jarmarku bożonarodzeniowego w CedyniAutor komentarza: W.Treść komentarza: Bardzo podoba mi się świadome nawiązanie do średniowiecznych tradycji targów zaopatrzeniowych. No i te smaki! Wędliny z Lisiego Pola i domowe wypieki to coś, czego na jarmarku szukam najbardziej. Cieszę się, że znalazło się miejsce na KGW...Data dodania komentarza: 15.12.2025, 21:45Źródło komentarza: Echa średniowiecza w nowoczesnym wydaniu podczas jarmarku bożonarodzeniowego w CedyniAutor komentarza: czasTreść komentarza: Trzeba było wcześniej, zanim uschło.Data dodania komentarza: 15.12.2025, 17:07Źródło komentarza: Chojeński platan „Olbrzym” do pielęgnacjiAutor komentarza: pogodynkaTreść komentarza: Ale mgła spowiła dziś od rana Cedynię.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 09:16Źródło komentarza: Inwestycje drogowe jeszcze w grudniuAutor komentarza: andTreść komentarza: To raczej jest lilia.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 00:55Źródło komentarza: Powiesili już ozdoby
Reklama
Reklama