Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 4 sierpnia 2026 00:49
Reklama

Na mecz pojechali do Niemiec

Co za zwycięstwo! Dziś w niedzielę, 2 marca mecz był ciekawy bo zakończył się wynikiem 5:2 w meczu towarzyskim. Emocjonujące widowisko na sztucznej murawie za Odrą skradło serca kibiców.
Na mecz pojechali do Niemiec
Mecz odbywał się na sztucznej murawie.

Źródło: dost.

W niedzielę, 2 marca 2025 r. Husaria Schwedt odniosła kolejne zwycięstwo w meczu towarzyskim, pokonując Sekwoję Brwicę aż 5:2. Spotkanie rozegrano na sztucznej murawie w Schwedt, a kibice mogli liczyć na emocjonujące widowisko.

Od pierwszych minut to Husaria narzuciła tempo gry i przejęła inicjatywę. Bramki dla polskiego zespołu z Niemiec zdobyli Dawid Sac, Adrian Kalitowski, który zapisał na swoim koncie hat tricka oraz Szymon Wojna, który dołożył kolejnego gola. Dla Sekwoi Brwice trafiali Bartosz Nagaj i Mariusz Krawiec, jednak ich gole nie wystarczyły, aby odwrócić losy meczu.

Husaria Schwedt zaprezentowała się od swojej najlepszej strony, szczególnie w ataku, gdzie skutecznie wykorzystywała stworzone sytuacje. Zespół pokazał, że potrafi kontrolować grę i efektywnie kończyć akcje, co przełożyło się na zasłużone zwycięstwo. Dzięki temu sukcesowi drużyna z optymizmem patrzy w przyszłość i zamierza utrzymać dobrą passę.

Dla Sekwoi Brwice mecz, mimo porażki, był ważnym doświadczeniem i okazją do sprawdzenia się przed kolejnymi wyzwaniami. Obie drużyny wykorzystały to spotkanie do testowania taktyk oraz sprawdzenia formy zawodników.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Wodnik Treść komentarza: Nie ma gospodarza gminy który interesowałby się sprawami ludzi, a nie swoją prywatą. W Radostawiu ten problem jest od ponad roku i mieszkańcy mają dość pustych obietnic, może czas na zmianę burmistrza ? Data dodania komentarza: 31.07.2026, 18:19 Źródło komentarza: Cedynia: W kranach sucho, telefon alarmowy ZGKiM milczy! Autor komentarza: wniosek oczywisty Treść komentarza: Narkotyki lasują mózg. Data dodania komentarza: 31.07.2026, 09:30 Źródło komentarza: Zatrzymany kierowca Skody w Gryfinie – poważne naruszenia przepisów Autor komentarza: z przekąsem Treść komentarza: Awarie w kranach to tegoroczna tradycja. Data dodania komentarza: 31.07.2026, 09:26 Źródło komentarza: Cedynia: W kranach sucho, telefon alarmowy ZGKiM milczy! Autor komentarza: wiadomo Treść komentarza: Jest tak gorąco że człowiek jest leniwy. Data dodania komentarza: 30.07.2026, 18:24 Źródło komentarza: Pracowity weekend Autor komentarza: upał Treść komentarza: Burmistrz Cedyni to niech się weźmie aby woda w krach była !! Data dodania komentarza: 30.07.2026, 16:57 Źródło komentarza: Święto Lubiechowa Dolnego już 1 sierpnia! Szykuje się wyjątkowa sobota pełna atrakcji Autor komentarza: fan Treść komentarza: Na pewno będziemy z całą paczką, ale super impreza się szykuje! Data dodania komentarza: 29.07.2026, 23:23 Źródło komentarza: Święto Lubiechowa Dolnego już 1 sierpnia! Szykuje się wyjątkowa sobota pełna atrakcji
Reklama
Reklama