Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 20 grudnia 2025 11:14
Reklama

Jarmark Bożonarodzeniowy 2018 - zapraszamy do fotogalerii

To już był czwarty Jarmark Bożonarodzeniowy w Cedyni. W niedzielę 16 grudnia 2018 r. była okazja do pokazania pracy rękodzielników, spróbowania regionalnych produktów i potraw. Można też było nabyć oryginalne prezenty pod choinkę. Kulminacyjnym punktem bożonarodzeniowego jarmarku zorganizowanego dzisiaj 16 grudnia 2018 r. w Cedyni była miejska wigilia pod przewodnictwem ks. dziekana Michała Kostrzewy.
Jarmark Bożonarodzeniowy 2018 - zapraszamy do fotogalerii

We wspólnym świątecznym spotkaniu uczestniczyli mieszkańcy, władze samorządowe i goście. Ksiądz dziekan kanonik Michał Kostrzewa odczytał fragment Ewangelii i pobłogosławił opłatki. Burmistrz Adam Zarzycki złożył wszystkim życzenia. Wspólne kolędowanie na rynku zakończyła degustacja potraw wigilijnych.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

uczstniczka 18.12.2018 13:07
Super impreza mimo naprawdę zimna. I ta Wigilia. To naprawde było miłe.

Ciekawy 17.12.2018 23:57
Dr cokisu strój miał wystrzałowy. Szyty na miarę. Czyżby szykować sie na zmianę pracy i się przebranżowi?

uczestnik 17.12.2018 20:41
Słowa uznania dla organizatorów.

goście ze Szczecina 17.12.2018 19:43
Wspaniała organizacja. Dziękujemy!

bistro 17.12.2018 01:59
Fajnie potrafią to zrobić!

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: kierowcaTreść komentarza: Często jeżdżę tą drogą. Ruch o pewnych porach jest spory. Też mnóstwo aut z Niemiec. Taka trasa powinna być priorytetem, a nie traktowana po macoszemu. Jedno auto w rowie i cała droga zablokowana na godziny.Data dodania komentarza: 20.12.2025, 00:44Źródło komentarza: Rano było śliskoAutor komentarza: AlekTreść komentarza: To ile jest teraz wszystkich psów?Data dodania komentarza: 19.12.2025, 23:54Źródło komentarza: Nowa w Komendzie Powiatowej Policji w GryfinieAutor komentarza: piknikTreść komentarza: Meldują sięData dodania komentarza: 18.12.2025, 15:58Źródło komentarza: Nowa w Komendzie Powiatowej Policji w GryfinieAutor komentarza: muz.Treść komentarza: Kolędy na żywo to podstawa klimatu.Data dodania komentarza: 16.12.2025, 00:35Źródło komentarza: Echa średniowiecza w nowoczesnym wydaniu podczas jarmarku bożonarodzeniowego w CedyniAutor komentarza: MartiTreść komentarza: Jarmark to najlepszy dowód na to, że nawet najstarsze i najbardziej charakterystyczne miejsca w regionie mają ogromny potencjał. Gratuluję pomysłu z rozstawieniem stoisk na skraju rynku, zachowując ład handlowy.Data dodania komentarza: 15.12.2025, 22:48Źródło komentarza: Echa średniowiecza w nowoczesnym wydaniu podczas jarmarku bożonarodzeniowego w CedyniAutor komentarza: W.Treść komentarza: Bardzo podoba mi się świadome nawiązanie do średniowiecznych tradycji targów zaopatrzeniowych. No i te smaki! Wędliny z Lisiego Pola i domowe wypieki to coś, czego na jarmarku szukam najbardziej. Cieszę się, że znalazło się miejsce na KGW...Data dodania komentarza: 15.12.2025, 21:45Źródło komentarza: Echa średniowiecza w nowoczesnym wydaniu podczas jarmarku bożonarodzeniowego w Cedyni
Reklama
Reklama