CK w Chojnie: Program dla dzieci na ferie

  • 11.01.2021, 13:01
CK w Chojnie: Program dla dzieci na ferie CK Paweł Woźnicki i jego warsztaty fotograficzne.
Tegoroczne ferie zimowe są nieco inne niż dotychczas. W drugim tygodniu zapraszamy do udziału w projekcie „Dla dzieci w sieci- Ferie z Centrum Kultury w Chojnie”. W programie zadania dla najmłodszych i trochę starszych dzieci. Zapraszamy na warsztaty, filmy tematyczne, przedstawienie teatralne prowadzone w wersji online. Nasz program zawiera także propozycje współpracujących z nami instytucji, stowarzyszeń oraz pasjonatów nie tylko z gminy Chojna.

W programie: zajęcia artystyczne, konkurs bajkowej piosenki, wirtualnej wycieczki w chmury, mnóstwo różnych propozycji plastycznych, technicznych, rekreacyjnych, ciekawych zimowych eksperymentów oraz konkursów z nagrodami. Nie zapominajmy o spacerach i dbaniu o formę. Nudzie mówimy stanowcze „NIE!” i zapraszamy do spędzania z nami czasu wolnego oraz przekazywanie rozwiązań poszczególnych konkursów i zadań w postaci zdjęć i własnych nagrań pod naszymi propozycjami oraz na adres [email protected]

Wydarzenie będzie transmitowane na kanale Centrum Kultury na Youtubie w dniach 11-16 stycznia 2021 r. Szczegółowy program wkrótce.

zespół Centrum Kultury

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

CK
CK 13.01.2021, 17:04
https://m.facebook.com/story.p…

Pozostałe