Gramy z głową! 29. Finał WOŚP

  • 20.01.2021, 23:34
Gramy z głową! 29. Finał WOŚP
W tym roku ze względu na pandemię koronawirusa 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został przeniesiony na 31 stycznia 2021 r. Organizacja WOŚP będzie odbywała się na innych zasadach, niż dotychczas. W naszym powiecie sztaby WOŚP powstały w Baniach, Cedyni, Chojnie, Gryfinie, Mieszkowicach, Moryniu, Trzcińsku-Zdroju, Widuchowej. Mamy jednak nadzieję, że jak zawsze nie zawiedziecie i wspomożecie akcję, dzięki której ratowane jest zdrowie i życie. W tym roku zbieramy dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Ruszył już Cedyński Kiermasz Różności, na którym będzie można kupić kupon. Zrealizować go będzie można w czasie pracy biura Cedyńskiego Ośrodka Kultury (plac Wolności 4) pomiędzy godziną 9:00 a 17:00. Przedmioty na kiermaszu, to dar serca wielu mieszkańców i przedsiębiorców gminy Cedynia. Przedmioty można oglądać osobiście lub on-line na stronie cedynia.pl.

31 stycznia – WIELKI FINAŁ, którego transmisję on-line będzie można obejrzeć na platformie YouTube. Tam też odbędzie się prezentacja przedmiotów, które będzie można nabyć, dzwoniąc pod numer 91 41 44 131 , by potem odebrać je w biurze COKiS.

Oczywiście pieniądze można wrzucać też do puszek wystawionych w różnych punktach miasta np. przy kasie w sklepach: Lewiatan, meblowym AS, "żelaznym", mięsnym przy ul. Konopnickiej w Cedyni oraz roznoszonych w dniu Finału przez wolontariuszy.

Funkcjonuje także #eSkarbonkaWOSP (https://eskarbonka.wosp.org.pl/v6jprk), do której można przelewać pieniądze:

https://eskarbonka.wosp.org.pl/v6jprk

Mimo utrudnień ORKIESTRA GRA! Cedynia gra razem z nią.

Strona cedyńskiego sztabu WOŚP: https://cedynia-5608.wosp.pl/

Serdeczne Sie Ma!

_

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ewelina
Ewelina 22.01.2021, 21:39
Cedyński kiermasz zaprasza do zakupu losów i nabycia fantow juz od tego tygodnia do 31 stycznia włącznie. Osoby, które zakupią i wylosują los mają mozliwosc zrealizowania go od razu na miejscu poprzez nabycie danej rzeczy, a nie tak jak jest napisane w artyklule- dopiero 31 stycznia.
wolontariusz
wolontariusz 22.01.2021, 00:26
Gramy i znowe wygramy!

Pozostałe